A                            
        Discoll                      
                               
        Lundi 4/12 20h50 G2   A1                  
        G à A1, P à C1                      
                               
        Patenaude                      
          Mercredi 6/12 18h45 G3         A13          
          G à A13, P à B3                    
        Soules                      
                               
        Lundi 4/12 20h50 G1                      
        G à A2, P à C2   A2                  
                               
        Gobeil                      
                               
                               
        Cloutier                      
                  Vendredi 8/12 20h50 G1     A15      
        Lundi 4/12 18h45 G2   A3     G à A15, P OUT            
        G à A3, P à C3                      
                               
        Gamache                      
          Mardi 5/12 20h50 G1     A9              
          G à A9, P à B4                    
        Plante                      
                               
        Lundi 4/12 18h45 G1                      
        G à A4, P à C4   A4                  
              Jeudi 7/12 18h45 G2                
        Bruno     G à A14, P à B10     A14          
                               
                               
        Drapeau                      
                               
        Mardi 5/12 20h50 G3                      
        G à A10, P à C5       A10              
                      Samedi 9/12 14h30 G2        
        Bélisle                 Gagnant "A"    
                               
                               
        Végiard                      
                               
        Lundi 4/12 18h45 G3   A5                  
        G à A5, P à C6                      
                               
        Houles                      
          Mercredi  6/12 20h50 G2     A11              
          G à A11, P à B7                    
        Léger                      
                               
        Lundi 4/12 20h50 G3                      
        G à A6, P à C7   A6                  
                               
        Béliveau                      
              Vendredi 8/12 18h45 G1                
              G à A16, P OUT         A16      
        Bergerons                      
                               
        Mardi 5/12 18h45 G1   A7                  
        G à A7, P à C8                      
                               
        Lalonde                      
          Mercredi 6/12 20h50 G3                    
          G à A12, P à B8     A12              
        Theriault                      
                               
        Mardi 5/12 18h45 G2                      
        G à A8, P à C9   A8                  
                               
        St-Amour